درباره ما

شرکت بازتاب در سال ۱۳۸۱ با هدف ایجاد مرکزی مشتری مدار در راستای ارائه خدمات پس از فروش کلیه دوربینهای عکاسی و فیلمبرداری مورد نیاز کشور عزیزمان تاسیس گردید و با توجه به ارتباطات نزدیک موسسین شرکت ، با کمپانی های سازنده محصولات عکاسی توانست در مدت نسبتاً کوتاهی ، با ارائه خدمات صادقانه خود در زمینه تعمیر کلیه دوربینها و همچنین تأمین قطعات برای همکاران گرامی ، جایگاه ویژه ای در بخش خدمات پس از فروش کشور بدست آورد . اینک مفتخریم که با بیش از ده سال سابقه و همچنین بهره گیری از متخصصین مجرب و کارشناسان حرفه ای دوره دیده و با دسترسی به مجهز ترین دستگاههای مربوط به تنظیمات و تعمیرات جدیدترین دوربینهای بازار (DSLR و COMPACT ) و با دارا بودن انبار کامل قطعات (بیش از هفت هزار نوع قطعه ) در تمامی مارکها ، سرویس و تعمیر کلیه دوربینهای عکاسی و فیلمبرداری ، لنزها و تمامی لوازم جانبی را در کمتر از ۷۲ ساعت ارایه نماییم.
مشتریان محترم میتوانند با ثبت نام در سایت از اخبار و خدمات دوره ای شرکت مطلع گردند .
ضمنا” به روز رسانی نرم افزار ، سرویس بدنه و CCD دوربین های DSLR رایگان و در کمتر از ۱۰ دقیقه انجام می گیرد.

لطفا” مشکلات ایجاد شده برای دوربین خود را از طریق ایمیل و یا قست پشتیبانی انلاین ارسال و نظر کارشناسان شرکت را جهت رفع مشکل دریافت نمایید.

شرکت بازتاب

مرکز تخصصی تعمیرات دوربین

شرکت بازتاب با بهره گیری از متخصصین مجرب و کارشناسان حرفه ای و همچنین با دسترسی به مجهز ترین دستگاههای مربوط به تنظیمات و تعمیرات جدیدترین دوربینهای بازار (DSLR و COMPACT) و با دارا بودن انبار کامل قطعات در مارکهای اصلی ، سرویس و تعمیر کلیه دوربینهای عکاسی وفیلمبرداری، لنزها و تمامی لوازم جانبی را در کمتر از 72 ساعت ارایه می نماید. ضمنا" سرویس بدنه و CCD دوربین های DSLR رایگان و در کمتر از 10 دقیقه انجام می گیرد.